Pojez Cooking show 2023

Projekt Pojez, to je mapa míst, kde se skvěle najíte v Moravskoslezském kraji (Pojez místa), aktivity pro celoroční členy Pojez z řad gastro podniků jako jsou školení a networkingové akce (Pojez Spolu), gastrofestivaly s bohatým doprovodným programem pro celou rodinu (Pojez festy).

Nově přibyly také Pojez live cooking show, tedy možnost potkat se naživo se členy Pojez mimo jejich tradiční zázemí restaurace, kavárny, či baru. Ale hlavně příležitost okusit jejich kulinářské umění na „vlastní kůži“. To by vám jistě potvrdili také účastníci víkendového  cestovního veletrhu Dovolená 2023 (03. – 04. 03.) na ostravském Výstavišti Černá louka.  Své kuchařské umění zde předvedli šéfkuchař Tomáš Braczek z restaurace Hospůdka u Bobra v Raškovicích v tandemu s Tomášem Novým aka Chilliman a Martinem Sikorou z Pochutnej si! Bistro a Delikatesy ve spolupráci s dalšími partnery Pojez – Pekárna u hranice z Českého Těšína, Zelíííčko.cz a Řeznictví u Bobra v Raškovicích.

Na další Pojez live cooking show se kromě tradičních Pojez festů  – v Dolních Vítkovicích v Ostravě (13. 05.), v Karlově Studánce (12. 08.) a na Ostravici (09. 09.) můžete těšit např. v rámci FM CITY FESTu (23. – 24. 06.), nejen hudebním festivalu ve Frýdku-Místku. Více info k festivalu zde: https://www.fmcityfest.cz/

Ostatní aktuality

Soutěž s Nha Cretcheu Café & Restaurant

08. 03. 2023

Soutěž s Nha Cretcheu Café & Restaurant

Soutěž s Nha Cretcheu Café & Restaurant
Známe výherce „pojez“ lahůdek

31. 01. 2023

Známe výherce „pojez“ lahůdek

Známe výherce „pojez“ lahůdek
Pojez spolu

06. 01. 2023

Pojez spolu

Pojez spolu