Pojez severní Moravu a Slezsko

Pojez míst

10+

Festivalů na rok 2022

3

Návštěvníku FB Pojez

1100

Kalorií z dobrot

about
místa

Objevte místa kde se skvěle najíst

Millions of travellers can find and book your experience in an instant.

gurmánský zážitek

Naplánujte si gurmánský zážitek

Have a shareable profile with photos, videos, and reviews.

chutě

Potkejte lidi se stejnými chutěmi

Join a global community of hosts. Connect through meetups & events.

Pojez a vychutnej nálož lahůdek severní Moravy a Slezska.

Vydej se do osvědčených restaurací, kaváren, lokálních farem i obchodů s potravinami v celém regionu a okus, jak kvalitní gastronomii máme. Ať už jsi vegan, klasický „masožrout“ nebo milovník sladkých chutí, přijdeš si na své a objevíš nové!

Pojez poprvé v historii propojuje skvělé podniky v regionu a turisty i místní láká na zážitky spojené se skvělým jídlem a pitím.

Podporujeme gastroturistiku na celé severní Moravě a ve Slezsku.  Součástí Pojezu jsou gastrofestivaly – Pojez festy –  kde můžete vychutnat vymazlené recepty spolu s kulinářskými show, hudbou a zábavou. Zkrátka Pojez dělá vše pro to, aby jídlo bavilo jak veřejnost, tak provozovatele. Zapojené Podniky navíc sdílí zkušenosti, učí se novým věcem a posouvají gastronomii na stále vyšší úroveň.

Co je přesně Pojez? Celoroční aktivita na podporu gastronomie v Moravskoslezském kraji, která si dává za cíl spojit vše dobré, co náš kraj nabízí.

Pojez. Lokálně, chutně, hravě, zdravě i nezdravě. Poznej, kolik chutí náš kraj nabízí. Společně s Moravskoslezským krajem a partnery budujeme brand, s kterým se dokážeme ztotožnit a s radostí jej propagovat. Pokud se i tobě myšlenka Pojezu líbí, zapoj se a přihlas se na: pojez@pojez.cz

Zakousni se do toho nejlepšího, co náš kraj nabízí!
Celoročně Pojez organizuje spoustu akcí a činností


Pojez festy:
Gastro festivaly s kulturním přesahem ve vlastním designovém gastroměstečku. S tímto městečkem budeme pořádat větší či menší akce na těch nejatraktivnějších místech po celém kraji. Jádro tvořeno partnery Pojez bude doplněno o lokální prodejce.

Vzdělávání:
Součástí celého Pojezu budou i vzdělávací bloky. Ty budou rozděleny na dvě části. Do první zapojíme naše partnery tak, aby se podniky od sebe navzájem učily a předávaly si know-how. Zároveň chceme vzdělávat i veřejnost.

Pojez

Pojez propojuje osvědčené gastro služby v regionu, sledujte jej na sítích.

Sledujte nás

about
about
about

Vaše oblíbená místa

about