Ostravice

07. 09. 2024

Speciality servírované v podhůří Beskyd? Vychutnejte Pojez fest na Ostravici!

Ostravice, oblíbené místo pro ty, kteří touží po nejlepších chuťových zážitcích severní Moravy a Slezska, se opět promění v gastronomický ráj.

Datumem 7. září 2024 se v Ostravici opět chystá nezapomenutelný kulturní zážitek! Tentokrát se na Pojez festu můžete těšit na skvělou hudbu v podání skupiny Slza a jako druhý vystupující se představí Jaroslav Uhlíř.

Pojez fest otevře své brány 7. září v 10:00 ráno a návštěvníci se mohou těšit na bohatou nabídku specialit a skvělý hudební program.

Na hlavním pódiu vystoupí skupina Slza, která rozhýbe celou Ostravici. Jako druhý vystupující se představí Jaroslav Uhlíř, aby ještě umocnil atmosféru této nezapomenutelné události. Kromě toho se můžete těšit na live cooking show, kde si můžete vychutnat nejen tradiční pokrmy, ale i exotické speciality připravené zkušenými kuchaři. A jako dezert si pochutnáte na hudbě.

Ale Pojez fest není jen o dobře nacpaném žaludku a skvělé hudbě. Pro rodiny s dětmi bude připraven speciální program v rámci dětské zóny s Technotrasou. Děti se mohou těšit na zábavné a poučné aktivity a samozřejmě na lahodné pochoutky z regionální kuchyně.

Takže si zaznamenejte datum 7. září 2024 a přijďte si užít Pojez fest v Ostravici. Nezapomeňte si přinést chuťové pohárky a dobrou náladu!

Na co se na Pojez festu v Ostravici těšit:

  • desítky stánků a foodtrucků se skvělým jídlem i pitím
  • live cooking show a ochutnávky specialit
  • dětská a rodinná zóna
  • 12:00 hod koncert Jaroslav Uhlíř
  • 17:30 hod kapela Slza
  • a mnoho dalšího..

Vstup zdarma!

Aftermovie 2023

Foto Pojez fest Ostravice 2022

Další festivaly

Ostrava Dolní Vítkovice

18. 05. 2024

Ostrava Dolní Vítkovice

Ostrava Dolní Vítkovice
Karlova Studánka

10. 08. 2024

Karlova Studánka

Karlova Studánka